Rubriky
Jitka

Matějovský Saténový povlak na polštářek Jasmine, 40 x 40 cm – luxus pro pohodlí vaší postele

Matějovský Saténový povlak na polštářek Jasmine, 40 x 40 cm

Stylové polštářky nesmí chybět v žádném interiéru.

Povlaky jsou šité z metráže, každý kus je proto jiný, resp. zachycuje jinou část vzoru. Přední a zadní strana jednotlivých kusů se rovněž liší s ohledem na zachycenou část vzoru. Povlak je opatřen praktickým uzávěrem na zip.

Zajímavý povlak na polštářek Jasmine od výrobce Matějovský je k dostání na webu velkynabytek.cz. Jedná se o luxusní produkt, který zaručí vynikající pohodlí a zároveň dodá vaší ložnici na elegance a stylu.

Matějovský Saténový povlak na polštářek Jasmine disponuje rozměry 40 x 40 cm, což je ideální velikost pro polštářky na postel. Saténová tkanina je mimořádně jemná a příjemná na dotyk. Povlak je univerzální a hodí se k jakémukoliv druhu postele a interiéru.

Matějovský Saténový povlak na polštářek Jasmine, 40 x 40 cm

Pomocí tohoto luxusního povlaku získáte na vaší posteli ten správný vzhled a pohodlí, což se projeví i na kvalitě vašeho spánku. Výhodou saténové tkaniny je také možnost snadné údržby, která je zajištěna jednoduchým zipem.

Vyberte si proto přesně ten správný design a barvu, která bude vyhovovat vašemu stylu a interiéru. V internetovém obchodě velkynabytek.cz najdete mnoho dalších výrobků od tohoto renomovaného výrobce, které vám zaručí dokonalý zážitek z každodenního spaní.

Matějovský Saténový povlak na polštářek Jasmine, 40 x 40 cm