Rubriky
Jitka

Tempo Kondelova psacího stolu TARCAL 140 s policí – buk / černá – ideální rovnováha designu a funkčnosti


Tempo Kondelova psacího stolu TARCAL 140 s policí – buk / černá

Psací stůl TARCAL je ideální kombinací designu a funkčnosti. Jeho moderní zpracování a kvalitní materiály vám nabídnou dokonalé pracovní prostředí. Stůl je vyrobený z MDF laminované v provedení buk s černou kovovou konstrukcí pro maximální stabilitu. Pod plátem stolu se nachází praktická police, která poskytuje další úložný prostor pro vaše dokumenty či kancelářské potřeby.

Tempo Kondelova psacího stolu TARCAL 140 s policí - buk / černá

Kvalitní materiály pro dokonalou stabilitu

Plánek stolu je vyrobený z MDF laminované, čímž se zaručuje jeho odolnost a snadná údržba. Tloušťka materiálu vrchního plátu je až 18 mm, což dodává celé konstrukci potřebnou tuhost a pevnost. Police jsou zhotoveny z materiálu o tloušťce 15 mm a nabízejí dodatečný prostor pro vaše kancelářské potřeby.

Moderní design pro vaši pracovnu

Díky svému modernímu designu a příjemné barvě stolu se TARCAL stane dominantou vaší pracovny. Jeho rozměry 140x60x72 cm nabídnou dostatek prostoru pro vaši práci, aniž by zaberl zbytečně velký prostor. Prostor pod stolem je dostatečný, takže zde můžete umístit i nějaké větší kancelářské zařízení.

Rychlá a snadná montáž

Psací stůl TARCAL 140 Dodávaný je v demontovaném stavu, ale montáž je snadná a rychlá. Stůl je pečlivě zabalený, takže se nemusíte obávat jeho případného poškození během přepravy.

Pořiďte si TARCAL 140 s policí buk/černá u nás na VelkýNábytek.cz

Nezapomenu na další vybavení pracovny

Aby vaše pracovna byla dokonalá, pořiďte si i kvalitní a pohodlnou kancelářskou židli nebo krásnou stolní lampičku z naší nabídky. Pro lepší ergonomii při práci doporučujeme zákazníkům zakoupit i ergonomický podklad na klávesnici.

Tempo Kondelova psacího stolu TARCAL 140 s policí - buk / černá