Rubriky
Jitka

Královská modrá sametová postel s úložným prostorem – MICADONI Miley 140×200 cm


Elegantní křídlové čelo

Každý, kdo bude projíždět kolem vaší ložnice, si okamžitě všimne této nádherné postele od značky Micadoni. Elegantní křídlové čelo dodá lůžku nádech luxusu a romantiky.

Komfortní odpočinek

Měkká sametová látka, kterou je postel kompletně čalouněná, poskytne dokonalý komfort pro vaši pohodu. Látka této kvality vám zajistí uvolnění a komfort, který potřebujete po dlouhém dni.

Moderní vzhled

Sametová látka, dokonale stonovaná v modré barvě, zaujme vaše srdce a dodá vaší ložnici moderní a elegantní vzhled.

Vysoká odolnost proti oděru

Díky vysoké odolnosti proti oděru, budete mít plnou jistotu, že postel bude sloužit dlouhé roky jako nová. Tento výjimečný kus nábytku je vhodný i pro použití v hotelu.

Úložný prostor

Vyhrazený prostor pro uložení vašich lůžkovin a drobností dělá z této postele naprosto praktický kousek nábytku.

V nabídce v několika barvách a velikostech

Vyberte si ze šesti různých barev sametové látky a ze čtyř různých velikostí. Tato postel bude dokonalým doplňkem každé ložnice.

Vyberte si tu pravou variantu

Při výběru barvy udělejte radost sobě a vašemu bydlení. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.


Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pořiďte si postel Miley a k ní doporučenou matraci od značky Micadoni a užijte si perfektní a komfortní odpočinek.

Královská modrá sametová postel s úložným prostorem - MICADONI Miley 140x200 cm