Rubriky
Jitka

Tmavě hnědá kovová váza Kave Home Bellabel 43 cm – dokonalý doplněk do každého interiéru!

Designová tmavě hnědá kovová váza Kave Home Bellabel zaujme svým unikátním tvarem a dvěma uchy pro snadné přenášení. Tato váza je vyrobena z lakovaného kovu a bude dominantní ozdobou ve vašem moderním interiéru.

Ve výšce 43 cm vytvoří velkolepý doplněk do každého pokoje. Váza Bellabel od značky Kave Home je k dispozici ve více provedeních a lze je stylově kombinovat. Stačí si jen vybrat ten správný design, který bude ladit s Vaším interiérem nejlépe.

Tip: Prach odstraňte prachovkou.

Váza Kave Home Bellabel je dokonalým doplňkem do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního lakovaného kovu, což jí dává odolnost a primo umožňuje mít vázu i větší velikosti. Uchy jsou zajištěny pro snadný transport a umístění kamkoli chcete.

Kovová váza Bellabel

Tmavě hnědá kovová váza Bellabel nabízí vysokou kvalitu designových prvků, což je vnitřním kouzlem dekorativního předmětu, který povyšuje celkový dojem interiéru. Váza je skvělým dárkem, ale také se hodí pouze do Vašeho nového bytu a nebo chalupy – kde Kolonialní styl i moderní vypadá velice originálně.

Není se čeho obávat, váza Kave Home Bellabel je nejen skutečně vyladěným dílem pro každý interiér, ale také nabízí příjemné použití a snadnou údržbu. Pokud ji chcete udržovat hezkou, stačí ji čas od času jemně otřít prachovkou.

Nakupte si nábytek a dekorace, které jsou ozdobou Vašeho interiéru. Navštivte e-shop na https://www.velkynabytek.cz/produkt/tmave-hneda-kovova-vaza-kave-home-bellabel-43-cm !