Rubriky
Jitka

Karlsson 4399 – Designové nástěnné hodiny, které vám ukradnou dech!


Elegantní skleněné bílé hodiny v moderním čistém designu

Karlsson 4399 jsou nástěnné hodiny, které vyzařují eleganci a moderní design. Pokud hledáte něco speciálního do vaší domácnosti, tak tyto hodiny jsou tou správnou volbou. S jejich pomocí můžete zkrášlit svůj domov a ukázat svůj cit pro krásu a styl.

Ciferník v sytě bílé lesklé barvě s chromovanými čísly a ručičkami

Ciferník těchto hodin je neskutečně krásný. Je v sytě bílé lesklé barvě, a proto se hodiny krásně sladí se světlým interiérem. Číslice a ručičky na ciferníku jsou chromované, což dodává hodinám moderní look a krásu.

Psst, chceš vidět tyto hodiny naživo? Klikni na tento odkaz a podívej se, jak skvěle vypadají v reálném životě.

Quartzový hodinový strojek poháněný baterií

Karlsson 4399 jsou poháněny quartzovým hodinovým strojkem, což znamená, že mají velmi přesný chod. Na rozdíl od mechanických hodin se quartzové hodiny nerozkazují. K tomu všemu stačí pouze jedna tužková baterie AA, v balení není součástí.

Hodiny nemají tichý chod

Je důležité zmínit, že Karlsson 4399 nejsou hodiny s tichým chodem. Toto může některým lidem vadit, ale pro mnoho lidí není problém slyšet tikání hodin.

Záruka 2 roky

Toto designové klenoty vás nezklamou. S tím jsou si výrobci a prodejci tohoto produktu dobře vědomi a proto vám nabízejí záruku na tento produkt po dobu 2 let.

Celkově jsou Karlsson 4399 naprosto úžasné hodiny, které potěší každého milovníka designu. Jsou elegantní, moderní a dokonale se hodí do každého interiéru. Nemusíte se bát o přesnost, jelikož quartzový hodinový strojek vám zajistí velmi přesný chod. Pokud hledáte něco unikátního, něco, co přiláká pozornost a udělá z vašeho domova luxusní bydliště, tak neváhejte a pořiďte si Karlsson 4399!