Rubriky
Jitka

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Loira s výpustí chrom LR545.5K: luxus pro vaše intimní hygienické potřeby

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Loira s výpustí chrom LR545.5K je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Díky vysoké kvalitě baterie budete mít jistotu, že si budete moci užít dokonalou hygienu a osvěžení. Přitom se nemusíte bát o zbytečné ztrátování vody. Tento model je totiž vybaven výpustí, která umožňuje snadné odvodnění.

Samotná baterie je doslova dokonalá. Především díky svému luxusnímu chromovému provedení. To dodá vaší koupelně na vkusu a elegance. S výškou 14,8 cm je také ideální pro každého, kdo má rád maximální pohodlí a snadnou manipulaci s baterií. A co je nejdůležitější, baterie je tvořena z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje i bezproblémovou funkci po mnoho let používání.

Páková stojánková BIDETOVÁ BATERIE

Dle názvu je jasně patrné, že se jedná o pákovou stojánkovou baterii. To znamená, že je umístěna v pevné konstrukci, která vám umožní snadné ovládání. V případě této baterie navíc můžete být jisti, že všechny pohyby jsou zcela plynulé a přirozené. Díky tomu vám baterie zajistí dokonalou hygienu a osvěžení.

Baterie je rovněž vybavena výpusťovou funkcí, která vám umožní snadné odvodnění. To znamená, že voda nezůstává v bidetu zbytečně dlouho a tím se minimalizuje i možnost vzniku bakterií.

Připojení flexi hadiček G 1/2″“

Připojení je zásadní pro správnou funkci baterie. V tomto případě baterie RAV SLEZÁK Loira s výpustí chrom LR545.5K disponuje flexi hadičkami G 1/2″“. Ty jsou nejenom vysoce kvalitní, ale také vám umožní snadnou a efektivní instalaci baterie. V případě, že nejste zcela jistí, jak instalaci provést, můžete si naši montážní službu objednat přímo na našich stránkách.

Celkově již nemusíte dále hledat. Bidetová baterie RAV SLEZÁK Loira s výpustí chrom LR545.5K je jednoznačně tou nejlepší volbou pro každou moderní koupelnu. Kolekci baterií tohoto výrobce si můžete prohlédnout v našem e-shopu.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Loira s výpustí chrom LR545.5K