Rubriky
Jitka

Nová sedací souprava Maxim tm.hnědá/EKO bílá – LEVÁ pro Váš interiér


Pohodlnost a praktičnost do Vašeho interiéru

Rohová sedací souprava Maxim je vhodná do všech interiérů, díky svému modernímu a designovému vzhledu. Je rozkládací a má praktický úložný prostor. Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a komfort sezení podtrhne vysoké opření zad. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní.

Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce v kombinaci s EKO kůží, která je šetrná k životnímu prostředí. Soupravu najdete v několika provedeních, které také najdete v naší nabídce. Sedací soupravu je možno doplnit křeslem a vytvořit tak perfektní rozložení v obývacím pokoji či jiném prostoru.

Další nabídka a vybavení soupravy

Naše nabídka je široká a máme pro Vás připraveny další kousky nábytku. Vše najdete na našem webu, kde si můžete vybrat kus nábytku, který se Vám bude hodit do interiéru. Proč nevyzkoušet i naše polštáře a přikrývky, kterými si dodáte ten správný pocit pohodlí a harmonie.

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně, avšak můžete si na našem e-shopu vybrat z široké nabídky doplňků, které dokreslí jakýkoliv interiér. U nás se můžete spolehnout na výběr z těch nejkvalitnějších materiálů a komponentů. O výrobě pojídáme pečlivou péči, takže Vám můžeme nabídnout pouze ty nejlepší kousky nábytku.

Objednejte si sedací soupravu Maxim ještě dnes!

Pokud jste si zamilovali tuto sedací soupravu Maxim, soupravu si můžete objednat přímo na našem webu, na odkaze:

https://www.maliboo.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-maxim-tm-hneda-eko-bila-leva-3

Interiér
Sedací souprava Maxim