Rubriky
Jitka

MID.YOU Herní židle – síťová designová židle v červeno-černém provedení

Stavíte si nové herní koutky nebo chcete vylepšit ten současný? Pak by vás mohla zajímat síťová designová židle v červeno-černém provedení od značky MID.YOU, kterou najdete na Sidonia.cz.

Herní židle s mnoha výhodami

Tato židle se hodí nejen do herních koutků, ale také na pracovní stůl. Je ergonomická a záda ti podpoří úplně dokonale, což oceníš zejména při dlouhém sezení. Navíc nabízí spoustu nastavení – výšku, opěradlo i područky lze posunout až do té správné polohy. To všechno díky kvalitnímu polstrování a měkkým hracím koulím, které vám žádného komfortu nevezmou.

Důležité je také vědět, že židle je velmi stabilní, nosnost až 150 kg vás osobně ujistí v tom, že se na ní opravdu nehodlá nic zhroutit.

Designové provedení

Síť na hlavním polštáři nejen krásně vypadá, ale zajistí vám také perfektní prodyšnost a udrží vás příjemně v suchu. Zároveň je celkový vzhled této herní židle velmi moderní a oku lahodící. Červeno-černé provedení jen podtrhuje herní náboj a dokáže rozproudít krev v každém hráči.

MID.YOU Herní židle - síťová designová židle v červeno-černém provedení

Závěr

Pokud je pro vás pohodlí a vzhled herní židle důležitý, rozhodně se zaměřte na tento model od MID.YOU. A jelikož je tento produkt nabízen pouze online, můžete si být jisti, že jeho cena bude velmi příznivá.