Rubriky
Jitka

DekorStyle – Stylový drátěný koš v temně černém provedení


Proč je DekorStyle koš tak populární?

DekorStyle drátěný koš je jedním z nejoblíbenějších doplňků do interiéru v poslední době. Temně černé provedení dodává koši industriální charakter, díky kterému krásně zapadne do jakéhokoliv prostředí. Pro své praktické využití je vhodný do několika místností, především v obývacím pokoji, kde může sloužit jako úložný prostor na polštáře, deky, potahy a další drobnosti.

Univerzální rozměry koše

Koš má výšku a průměr 39 cm, díky čemuž nezabírá příliš mnoho místa a snadno se vejde kamkoliv potřebujete. Dokonce ho lze také použít jako originální květinovou nádobu a zpříjemnit si tím bydlení nasyceným rostlinami.

Jak koš vypadá?

Jak již bylo zmíněno, drátěný koš je vyroben z kovu v temně černém provedení. Jeho praktické držadla usnadňují jeho přenos z místa na místo, a umožňují také snadné uchopení. Tento koš je skvělým doplňkem do prostoru s industriálním stylem, ale svým dekorativním vzhledem nezklame ani v interiéru postaveném na klasickém stylu.

DekorStyle drátěný koš

Závěr

Stylový DekorStyle drátěný koš v temně černém provedení je skvělým řešením pro ty, kdo hledají praktický, ale zároveň dekorativní doplněk do svého interiéru. Jeho rozměry a jednoduchost umožňují jeho využití v různých místnostech, a díky tomu se stává tím univerzálním kusem nábytku, který jistě nezklame.