Rubriky
Jitka

Nejlepší způsob, jak získat více místa v kuchyni – nástěnná police!


Zapomeňte na přeplněnou kuchyň

Jak často se vám stává, že hledáte v kuchyni nějaký konkrétní hrnec nebo pánvičku, ale musíte se prohrabávat v hromadě dalšího nádobí? Můžete to změnit jednoduše a rychle – stačí nainstalovat nástěnnou polici!

Vyberte si správný typ polic

Při výběru nástěnné police je důležité zamyslet se nad tím, co na ni budete umisťovat. Pokud chcete na ni umístit těžké hrnce a pánve, vyberte si silnější a pevnější typ polic. Pokud na ni budete umisťovat spíše lehčí předměty, postačí vám méně pevný druh polic.

Zvolte si vhodné umístění polic

Než začnete instalovat nástěnnou polici, zamyslete se nad tím, kde by mohla být nejvhodnější. Ideální místo je obvykle nad pracovní deskou nebo nad sporákem, kde máte všechny kuchyňské potřeby nejblíže.

Přidejte trochu stylu do vaší kuchyně

Nástěnné police nejsou jen praktické, ale mohou také sloužit jako dekorace. Pokud máte rádi rustikální styl, vyberte si policovou desku z dřeva. Pokud preferujete moderní design, zvolte si minimalistickou a jednoduchou polici.

Závěr

Nástěnné police jsou skvělým způsobem, jak získat více místa v kuchyni a udržet ji v pořádku. Vyberte si správný typ polic, zvolte si vhodné umístění a přidejte trochu stylu do vaší kuchyně. Pokud hledáte kvalitní a stylové nástěnné police, navštivte stránky ptacicentrum.cz.