Rubriky
Jitka

Boční zástěna pro sprchové dveře Ravak Supernova 75 cm obdélníkového tvaru 940303R2ZG


Neprůhledné sklo s dekorem Grape a technologií RAVAK AntiCalc®

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Ravak Supernova 75 cm obdélníkového tvaru 940303R2ZG nabízí nejen praktické, ale i estetické řešení, jak zajistit větší pohodlí a soukromí při sprchování. Díky výplni z neprůhledného skla s dekorem Grape se totiž získává okamžitě větší intimita a zároveň se interiéru koupelny přidává na atraktivitě.

Čistá a hladká plocha skla, kterou tato boční zástěna pro sprchové dveře poskytuje, skvěle zapadá do mnoha moderních interiérů. Kromě toho je ale zástěna obohacena o technologii RAVAK AntiCalc®, která sklu dodává hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým a snadněji se udržuje čistý.

Boční zástěna pro sprchové dveře Ravak Supernova 75 cm obdélníkového tvaru 940303R2ZG

Pevný systém bez možnosti otevírání

má pevný systém bez možnosti otevírání. To znamená, že se jedná o stacionární část, kterou je potřeba po montáži pevně upevnit na své místo.

Pevný systém má hned několik výhod. Jednou z nich je to, že není potřeba zabývat se složitým mechanismem otevírání a zavírání dveří. To znamená, že se zátěž montáže snižuje na minimum a zlepšuje se stabilita zástěny.

Levá i pravá orientace

Jednou z výhod této boční zástěny pro sprchové dveře Ravak Supernova 75 cm obdélníkového tvaru 940303R2ZG je to, že je možné ji použít pro levou i pravou orientaci. To znamená, že produkt je univerzální a funguje pro různě řešené koupelny.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Ravak Supernova 75 cm obdélníkového tvaru 940303R2ZG tak představuje zcela novou dimenzi estetiky a komfortu v koupelně. Pokud hledáte moderní řešení pro vaši koupelnu, které bude zároveň praktické a snadno udržovatelné, určitě bude tato zástěna tou pravou volbou.