Rubriky
Jitka

Krásný květináč v růžové transparentní barvě – Prosperplast Coubi Orchidea

Originální květináč Coubi Orchidea vystupuje z řady ostatních květináčů, určených k pěstování orchidejí, zejména díky svému originálnímu tvaru a specialnímu výstupu na dně květináče, který zabraňuje přemokření kořenového systému. Květináč je sám o sobě krásným doplňkem každého interiéru a spolu s kvetoucí orchidejí vytvoří neodolatelnou dvojici.

Prosperplast Coubi Orchidea je vyroben z kvalitního plastu, který je odolný proti poškrábání a při pádu se nerozbije. Velikost květináče je 12,5 x 12,5 x 14,7 cm a hmotnost činí pouhých 67 g, což je ideální pro umístění na okenní římsu nebo na police regálu.

Květináč je k dispozici v transparentně růžové barvě, která dokáže krásně doplnit jakýkoliv interiér a vytvořit tak příjemnou a uklidňující atmosféru. Je to perfektní volba pro ty, kteří chtějí přidat do svého bytu nebo kanceláře nějakou romantiku a ženskost, zároveň však nepotřebují přehánět s velikostí a barvou květináče.

Objem květináče činí 1,1 l, což je ideální pro pěstování menších orchidejí, které neodpovídají velkému objemu květináče. Díky nové technologii, která odděluje kořeny od vody, můžete být jisti, že se vaše orchidej cítí skvěle a zdravě.

Krásný květináč v růžové transparentní barvě - Prosperplast Coubi Orchidea

Zdroj: www.vybirejnabytek.cz

Podívejte se i na další produkty ze série Coubi.

  • Květináč Coubi Orchidea s širokou základnou – vhodný i pro větší květiny
  • Květináč Coubi Barokní styl s detailním reliéfem – ideální pro romantické byty
  • Květináč Coubi Vintage se starožitným designem – dokonalý pro milovníky retro stylu