Rubriky
Jitka

Nová šatní skříň GAMBA IX s kombinací bílého matu a zrcadla

Jste na lovu nové šatní skříně a toužíte po něčem nejen praktickém, ale i stylovém?

Nemusíte hledat dál, právě pro Vás máme novinku – šatní skříň GAMBA IX s kombinací bílého matu a zrcadla.

Šatní skříň se zakřiveným zrcadlem

Tato nová šatní skříň vyniká svou moderní a elegantní kombinací bílého matu a zrcadla. Má zakřivené zrcadlo, které skříni dodává styl a originalitu.

Chcete vědět, kde ji můžete zakoupit? Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.sidonia.cz/produkt/satni-skrin-gamba-ix-bily-mat-zrcadlo

Barva: bílý mat

Jedním z hlavních prvků, který určuje vzhled šatní skříně, je barva. U šatní skříně GAMBA IX byla zvolena bílá mat. Je to neutrální barva, která se dokáže snadno sladit s ostatním nábytkem.

Rozměry (šxhxv): 180 x 57 x 215 cm

Šatní skříň GAMBA IX je vysoká 215 cm, široká 180 cm a hluboká 57 cm. To znamená, že do ní budete mít dostatek místa na uložení svého oblečení, bot a dalších drobných předmětů.

Materiál

Tato šatní skříň byla vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Kromě laminované desky o tloušťce 16 mm s hranami ABS se v ní také nacházejí hliníkové kolejnice Sevroll, které umožňují plynulý chod dveří.

Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Šatní skříň GAMBA IX bude dodána v demontu, což vám umožní snadnou manipulaci a transport. Montáž lze provést dle návodu, který je součástí balení. Záruka na tuto šatní skříň je 24 měsíců, což vám zaručí bezproblémové užívání.

Šatní skříň GAMBA IX

Zdroj: https://www.sidonia.cz