Rubriky
Jitka

Rozkošné motýly na plátně – Obraz Hanah Home s rozměry 70×50 cm

Motýli jsou krásná stvoření, která nás fascinují svou pestrou a jemnou krásou. Protože se i ve vás probouzí touha obklopit se krásou těchto tvorů, nabízíme vám nabízíme obraz Hanah Home s rozměry 70×50 cm, který je věnován právě těmto rozkošným tvorům.

Tento obraz bude krásným doplňkem do vaší domácnosti, ať už se jedná o váš obývací pokoj, ložnici, nebo dětský pokoj. Jeho barevnost dodá život a radost do vašeho interiéru a opticky zvětší prostory. Nejen, že bude skvělým doplňkem vašeho bytu, ale také bude jedinečným dárkem pro vaše blízké.

Materiál:

Rám: 100% dřevo o tloušťce 3 cm

Rozměry: 70×50 cm

Hanah Home - obraz s motivem motýla

Obraz Hanah Home s rozměry 70×50 cm je vyroben na profesionálním kvalitním plátně, na které jsou s precizností vytištěny krásné motýly. Rám je vyroben z 100% dřeva a má tloušťku 3 cm. Tento materiál zajišťuje, že rám je velmi pevný a stabilní.

Pokud si přejete, aby domov byl plný života a energie a zároveň chcete obklopit sami sebe pohodlnými a krásnými věcmi, neváhejte si tento obraz pořídit. Koupí tohoto obrazu získáte nejen krásný designový kousek do vašeho domova, ale také kousek, který vám přináší radost a dobrou náladu.

Pořiďte si nyní obraz Hanah Home s rozměry 70×50 cm s motýlem jako znamení krásy a podzimu.

Navštivte stránku výrobce zde.