Rubriky
Jitka

Nově na trhu: Hanah Home Rohová pohovka Sevilla v oranžové barvě


Elegantní, praktický a funkční kus nábytku do vašeho obývacího pokoje

Rohová pohovka Sevilla v oranžové barvě je opravdu kousek, který nejenže skvěle vypadá, ale zároveň nabízí spoustu praktických funkcí pro vaše pohodlí. Konstrukce pohovky je vyrobena z bukového dřeva a dřevotřísky, což zajišťuje její dlouhou životnost a odolnost. Na potah byl použit 100% polyester, který je nejen pohodlný na dotek, ale také velmi odolný vůči opotřebení.

Pohovka stojí na pevných kovových nohách v matně černé barvě, které dodávají celému kousku moderní a elegantní vzhled. Avšak to nejlepší teprve přijde! Tento produkt ocení především milovníci víceúčelového využití, protože díky speciálnímu systému s nastavitelným zádovým mechanismem si konečně budete moci pohodlně sednout a nastavit si zádová opěradla podle toho, jak budete zrovna potřebovat.

3 kusy polštářů pro dokonalý vzhled

Kromě příjemného posezení nabízí rohová pohovka Sevilla také dokonalý vzhled díky 3 kusům polštářů, které jsou součástí balení. Tyto polštáře jsou velmi měkké na dotek a zároveň velmi odolné, takže si užijete spoustu pohodlných chvil na nové pohovce.

Hanah Home Rohová pohovka Sevilla v oranžové barvě

Pokud tedy hledáte novou rohovou pohovku do vašeho obývacího pokoje, která bude nejen hezká na pohled, ale také praktická a pohodlná, rozhodně se zaměřte na model Sevilla od Hanah Home. Tuto pohovku si můžete objednat na webových stránkách Crosta, které nabízí kromě výhodných cen také široký výběr různých druhů nábytku pro váš domov.