Rubriky
Jitka

Set slánky a pepřenky s Minions motivem od WMF


Pro první samostatné stravování vaší ratolesti

Jak si zajistit, aby stravování mého dítěte bylo co nejvíce zábavné a příjemné?

Jestliže se ptáte sami sebe na tuto otázku, určitě by vám mohlo pomoci nové praktické řešení od renomované značky WMF. Jde o set slánky a pepřenky s nádherným Minions motivem, který je určen speciálně pro malé děti.

Do této slánky a pepřenky snadno nasypete koření dle vašeho vkusu – ať už je to sůl, pepř, chilli, oregano nebo jiné oblíbené koření. Poté snadno přesunete slánku a pepřenku tam, kde jí vaše dítě potřebuje. S takovým designem vás dítě nemůže nechat na pochybách, že je čas pro jídlo!

Zábavný a hravý design

Každé dítě má rádo zábavu a co by mohlo být výbornějším zdrojem zábavy než nová slánka a pepřenka s motivem oblíbených Minionů?

Díky svému neotřelému a zábavnému designu se vám určitě podaří s pomocí těchto slánek a pepřenek dodat každému jídlu potřebnou porci zábavy. Například během rodinného oběda nebo při grilování s přáteli. Všichni si oblíbí vaši novou slánku a pepřenku na první pohled – a my jsme si jisti, že si je zamiluje i vaše ratolest!

Vyrobeny z bezpečného materiálu

Nemusíte se bát, že by vaše dítě při používání slánky a pepřenky z ní mohlo okusovat nebo se ji pokusit rozbít.

Vyrobeny jsou totiž ze speciálního a bezpečného materiálu pro potravinový průmysl. Jde o syntetický materiál BPA free, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Tak si také můžete být jisti, že neohrozíte zdraví svého dítěte konzumací nebezpečných látek.

Proč si nezajistit nový kousek značkových slánek a pepřenek pro potraviny i pro koření, které dokonale ladí s designem vaší kuchyně?

Pokud hledáte kvalitní a zábavnou výbavu pro vaše dítě, určitě je tento set slánky a pepřenky to pravé řešení pro vás.

Chcete se podívat na více informací o těchto originálních slánkách a pepřenkách? Navštivte web našeho partnera kupsinabytek.cz a objednejte ještě dnes!

WMF set slánky a pepřenky s Minions motivem

Užijte si jídlo s novým, hravým designem slánky a pepřenky s Minions motivem od WMF!