Rubriky
Jitka

Skleněný svícen pro dokonalou atmosféru: PT LIVING Swirl v výšce 26,5 cm

Doplňte svou domácnost o elegantní skleněný svícen značky PT LIVING, který dá vyniknout každé svíčce. Skleněný svícen je dokonalým doplňkem interiéru, který vytváří útulnou a romantickou atmosféru. Svícen skvěle ladí s jakýmkoliv stylem interiéru a skeletový design mu dodává moderní šmrnc.

Proč si pořídit skleněný svícen PT LIVING Swirl?

Skleněný svícen PT LIVING Swirl je dokonalým doplňkem vašeho interiéru. Jeho výška 26,5 cm vám umožní vytvořit v místnosti okouzlující atmosféru, která vyzařuje klid a pohodu. Svícen je vhodný pro různé oslavy, jako jsou svatby, narozeniny nebo vánoční večírky. Skleněný svícen bude také skvělým dárkem k narozeninám, svátku či svatbě.

Skleněný svícen PT LIVING Swirl je vyroben z kvalitního skla. Jeho průsvitný design umožňuje propouštění světla, čímž vytváří dokonalou atmosféru. Svícen je tvarovaný do jedinečného vzhledu, který zaujme každého návštěvníka. Skleněný svícen PT LIVING Swirl je velmi stabilní a nehrozí, že by se mohl převrátit.

Jak skleněný svícen používat?

Používání skleněného svícnu PT LIVING Swirl je velmi snadné. Stačí pouze vložit svíčku do středu svícnu a zapálit ji. Svícen zahalí vaši místnost do romantického světla a vytvoří dokonalou atmosféru pro vaše večerní posezení s rodinou nebo přáteli.

Chcete-li ještě více zdůraznit krásu skleněného svícnu PT LIVING Swirl, můžete jej kombinovat s jinými dekoracemi. Umístěte například svícen na stůl, pod něj položte vázu s květy a vytvořte tak zázemí pro dokonalou večeři. Nebo umístěte svícen na okno, aby jeho svit pronikl do celé místnosti a vytvořil tak okouzlující atmosféru.

Závěr

Pořízením skleněného svícnu PT LIVING Swirl si do svého domova přinesete kousek elegance a romantiky. Svícen je vhodný do jakéhokoliv interiéru a dokáže vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Svícen je vyroben ze skla a jeho skeletový vzhled dodává moderní šmrnc.

Pořiďte si nyní svůj vlastní skleněný svícen PT LIVING Swirl a užijte si dokonalou atmosféru.

Zajímá vás více informací o skleněném svícnu PT LIVING Swirl? Navštivte náš eshop a vyberte si ten nejlepší doplněk do vašeho interiéru.

Skleněný svícen PT LIVING Swirl výška 26,5 cm

Zdroj: sidonia.cz


Další skleněné svícnové dekorace

Skleněný svícen Praelectiones s držákem

Skleněný svícen Praelectiones s držákem je další krásnou dekorací pro váš domov. Jeho výška 20 cm a skleněný držák umožňují snadné používání a bezpečnost. Svícen Praelectiones je perfektním doplňkem pro vánoční a narozeninové oslavy.

Skleněný svícen PT LIVING alopex s oranžovým pláštěm

Skleněný svícen PT LIVING alopex s oranžovým pláštěm dodá vašemu interiéru potřebné záblesky v období podzimu. Svícen má výšku 21 cm a jeho oranžový plášť dokonale doplňuje skeletový design skla. Skleněný svícen PT LIVING alopex bude vynikajícím doplňkem pro váš obývací pokoj nebo ložnici.

Zajímají vás další skleněné svícnové dekorace? Navštivte naši webovou stránku a vyberte si ze široké nabídky výrobků.