Rubriky
Jitka

Vintage hrnek s emailovaným povrchem o průměru 9 cm a červenou barvou

Smaltový hrnek v retro stylu zaujme nejen svým designem, ale také praktičností. Jeho průměr činí 9 cm a je dokonalý na kafé nebo čaj. Kromě toho si jej můžete vzít s sebou i na výlety do přírody, nebo na chalupu, kde bude perfektním společníkem pro vaše kulinářské dobrodružství.

Kouzlo smaltovaných výrobků

Tento plechový hrnek s emailovaným povrchem je vyroben z tradičně zpracovaného smaltu, který mu propůjčuje nejen zvláštní vzhled, ale také odolnost vůči poškození. Pokud jej omylem upustíte na zem, nemusíte se bát, že se rozbije nebo roztříští na kousky.

Smaltový povrch se může při nárazu nebo pádu drobně oprýskat, ale to je právě jedna ze zvláštností tohoto materiálu. Dokáže totiž zachovat svoji pevnost a tvar a zůstat stále použitelným. Navíc, hrnek si s každým použitím stále více získává na svém retro charakteru.

Opravdu praktický smalt

Hrnek lze snadno umýt v myčce nádobí. Nicméně, pokud potřebujete mít hrnek rychle připravený k použití, raději jej umyjte ručně, abyste si ušetřili čas a energii.

Pamatujte, že smalt není vhodný do mikrovlnné trouby a nečistěte jej drátěnkou ani hrubou houbičkou. V opačném případě by se mohlo stát, že by se povrch začal postupně kazit a hrnek by ztratil svůj výrazný vzhled a retro styl, pro který si jej pořídíte.

Teď je ten správný čas, abyste si připravili pochoutku na vaši obvyklou ranní porci kávy nebo čaje. Smaltový hrnek v červené barvě dodá vaší domácnosti, nebo vašim výletům do přírody další kus romantické, vzpomínkové výbavy. Stačí si vybrat jenom z nabídky našeho internetového obchodu, a brzy si je budete moci vychutnat ve své oblíbené ozdobné skříňce.