Rubriky
Jitka

Zwiesel Glas – nejlepší sklenice na bílé víno!

Tuto sklenici z kolekce ‚Pure‘ od renomované značky SCHOTT ZWIESEL nelze opomenout, pokud sem patříte mezi náročné zákazníky, kteří hledají skutečně prvotřídní kvalitu.

Zwiesel Glas je značka, která se vyznačuje vysokou kvalitou svých výrobků, z nichž si lidé oblíbili zejména sklenice na víno. Ty jsou navrženy tak, aby podtrhly chuťové vlastnosti každého vína. Jestliže vlastníte kvalitní víno, jistě nechcete, aby bylo servírováno v klasických sklenicích bez stylového vzhledu. Značka Zwiesel Glas vám ale umožní tento vizuální estetismus spojit s maximální chuti bílého vína.

“ Stane se ozdobou Vašeho jídelního stolu ve dnech všedních i svátečních.“

Elegantní tvar a vysoký lesk

Zwiesel Glas Pure sklenice na bílé víno, kterou přinášíme k Vašemu povšimnutí, se vyznačuje nejen kvalitním materiálem, ale také svým designem. Elegantní tvar a vysoký lesk vyniknou při každé příležitosti a podtrhnou vaši vkusovou zdatnost. Sklenice jsou vyrobeny z křišťálového skla, které dává vašemu obdivovanému nápoji naprostou transparentnost pro co nejlepší zážitek. Objem této sklenice činí cca 300 ml, což zajišťuje dostatečný prostor pro napaření a vyniknutí vůně.

„Doplněk je vyroben z křišťálového skla a má objem cca 300 ml.“

sklenice na víno

Vychutnejte si osvěžující bílé víno z této stylové sklenice prvotřídní kvality!

Našli jsme pro vás výrobce, který se dokáže postarat o maximální kvalitu vašich sklenic na víno. Značka Schott Zwiesel je na trhu již dlouhá léta a za tu dobu si získala mnoho věrných zákazníků po celém světě. Zaměřují se na výrobu skla s prvotřídní kvalitou, a tak je Zwiesel Glas Pure sklenice na bílé víno pro ně naprosto charakteristická. Tyto sklenice si můžete objednat v našem internetovém obchodě, www.nabyteklevneji.cz, za výhodnou cenu. Pokud tedy chcete být v unikátní společnosti těch, kteří si mohou dopřát to nejlepší, neváhejte a kupte si sklenici na bílé víno od Schott Zwiesel.

300 ML/ CENA ZA KS – SKLO

Zwiesel Glas - nejlepší sklenice na bílé víno!