Rubriky
Jitka

Novinka pro děti – Dětská postel Kocot kids Babydreams s motivem mývala

Vyberte pro své dítě postel, která mu bude sloužit po mnoho let. Dětská postel Kocot kids Babydreams s motivem mývala je ideální volbou pro každého malého kluka, který si rád hraje a sní o dobrodružstvích. Navíc, když se budete rozhodovat pro tuto postel, rozhodně se nebudete muset obávat o celkovou estetiku pokojíčku, jelikož postel je navržena tak, aby se hodila do každého klučičího pokoje.

Důkladné promyšlení řešení pro vaše dítě

Tato postel bude vypadat skvěle v každém klučičím pokoji, navíc se v ní budou vašemu synovi zdát ty nejkrásnější sny! Dobře promyšlená řešení a barevné možnosti byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost bez omezení.

Navržena pro pohodlné používání

Jednolůžko se zábradlím je vyrobeno z kvalitní nábytkové desky tloušťky 18 mm. Z důvodu bezpečného používání jsou všechny hrany zaoblené a čela jsou navíc zajištěna pryžovým profilem. Maximální nosnost postele 100 kg. Postel je oboustranná, díky možnosti instalace šuplíku a zábradlí na libovolnou stranu. Má pohyblivou zábranu, kterou lze nasadit při spánku a sundat při hraní.

Dětská postel Kocot kids Babydreams s motivem mývala

Flexibilita a praktičnost

Můžete si vybrat volitelnou dvoukomorovou zásuvku na kolečkách, která usnadní vysouvání a uskladnění věcí.

Zajímavost: Postel je také dodávána s pěnovou matrací, takže si nemusíte dělat starosti s výběrem vhodného roštu a matrace.

Dětská postel Kocot kids Babydreams s motivem mývala

Intuitivní návod pro snadnou montáž

S ohledem na Vaše pohodlí postel obsahuje intuitivní obrázkový návod pro snadnou montáž.

Specifikace

Hmotnost postele: 48 kg

Rozměry:

  • 70×140 cm
  • 80×160 cm
  • 80×180 cm

Vyzkoušejte dnes

Zkuste si dnes objednat dětskou postel Kocot kids Babydreams s motivem mývala, a zajistěte tak vašemu dítěti krásné sny a bezpečný spánek.

ZDE si můžete postel objednat