Rubriky
Jitka

Stylové stropní svítidlo Loft APP740-3CP od TooLight v černé barvě

Moderní stropní svítidlo vyrobené s maximální pozorností věnovanou detailům. Styl, ve kterém bylo svítidlo vytvořeno, bude ideální pro moderní a minimalistické interiéry. K výrobě lampy byl použit nejkvalitnější kov, který byl v další fázi výroby několikrát potažen vrstvou antistatického smaltu. To vytvořilo dokonalý povrch odolný proti poškrábání a jakémukoli oděru nebo mechanickému poškození.

Svítidlo Loft APP740-3CP

Lampa není jen světelným zdrojem, je především dekorativním prvkem každého domova. Moderní modely lamp krásně vyplní interiér každého obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, pokoje. Navíc stropní svítidla mají mimořádný význam, protože jejich osvětlení je rovnoměrné a dostatečně silné, na rozdíl od například stolních lamp či lustrů, které mohou způsobit nedostatečné osvětlení některých částí místnosti.

Parametry svítidla

  • Barevná varianta: černá
  • Materiál: kov
  • Typ osvětlení: LED
  • Počet zdrojů světla: 3
  • Napájení: 220-240V
  • Výkon: 30W
  • Rozměry: 70 x 70 x 40 cm

Svítidlo Loft APP740-3CP má moderní a čisté linie, které propůjčují místnosti impresionistický styl. Své uplatnění najde tedy v obývacím pokoji, v ložnici nebo třeba i v kuchyni. Díky svým čistým liniím a minimalismu dokáže krásně zapadnout i do jinak plného interiéru. Barevná varianta v černé barvě dodává místnosti moderní nádech a díky výkonu 30W poskytne dostatečné světelné podmínky v celém prostoru.

Svítidlo Loft APP740-3CP detail

Svítidlo Loft APP740-3CP má rozměry 70 x 70 x 40 cm a tvoří ho celkem tři zdroje světla se solitérem, které světlo rozptylují po celé místnosti. Tyto zdroje zároveň slouží jako designový prvek stropního svítidla, které dodá interiéru nejen světelnou pohodu, ale také dodá moderní vzhled.

Vyberte si stylové stropní svítidlo, které bude dokonale ladit s interiérem vašeho bytu a zaručí vám dokonalé rozsvícení celé místnosti. Svítidlo Loft APP740-3CP je bezesporu jedním z těch nejmodernějších a nejkvalitnějších svítidel na trhu, vybrat si ho proto rozhodně nebudete litovat.

Vyberte si své svítidlo přímo od výrobce

Svítidlo Loft APP740-3CP 2

Při výběru svítidel stojí za to dát přednost kvalitě a designu a vsadit na ověřeného dodavatele. TooLight je český výrobce, který si zakládá na kvalitě a vysoké řemeslné práci, což se odráží i na jeho výrobku Loft APP740-3CP. Kromě stropních svítidel nabízí také mnoho dalších designových lamp pro moderní interiéry.

Objednejte si svítidlo Loft APP740-3CP přímo od výrobce a získejte kousek, který bude krásně ladit s vaším domovem a splní vaše požadavky na kvalitu, design i výkon.

Objednat stropní svítidlo Loft APP740-3CP