Rubriky
Jitka

Stylová a pohodlná box spring postel Izabela 180×200 v moderní šedé barvě

Moderní box spring postel Izabela je perfektním řešením pro kvalitní spánek. Jeho výška umožňuje snadné zvednutí a dosednutí a jeho konstrukční provedení zajistí dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla a úžasnou relaxaci během odpočinku a spánku.

Pokud hledáte moderní a stylovou postel, která vás uspokojí z hlediska kvality a pohodlí, možná je to právě postel Izabela. Tato fantastická postel je ideálním řešením pro každého, kdo chce prožít skvělý spánek.

Moderní box spring postel Izabela

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytvářejí perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Moderní box spring postel Izabela je postel zvláštního druhu. Jeho výška je navržena tak, aby se pohodlně zvedal a dosedal. Tento druh postele vám nabídne širokou škálu vlastností a výhod, včetně vysokého stupně pohodlí. Kromě toho vás jistě překvapí to, jak styl a modernost se dokázaly kombinovat.

Jednou z velkých výhod této postele je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele.

Pokud hledáte kvalitní postel s vysokou zdvihovou výškou, velmi moderní vzhled a vysokou úrovní pohodlí, možná je postel Izabela tou pravou volbou pro vás. Tato postel vám poskytne dokonalý spánek a odpočinek a umožní vám vstát ráno s dobrou náladou.

MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.

Tuto fantaskickou postel si můžete objednat z zde. Postel vás jistě překvapí svým moderním vzhledem, vysokou kvalitou a úrovní pohodlí, které vám poskytne.

Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě. Rozměry této fantastické postele jsou 183x205x105cm a ložná plocha je 180x200cm. Výška ložné plochy činí 50cm a celková nosnost postele je 250kg.