Rubriky
Jitka

Novinky v nabídce – Povlečení HIP Gimari velikosti 240 x 200 cm


Povlečení HIP – jako v bavlnce

V povlečení HIP se budete mít doslova jako v bavlnce! To je první dojem, který si řeknete při rozvalování v této měkoučké a luxusní soupravě na postel. Výrobce, nizozemská společnost Muller Textiel, totiž do svých barevných povlaků používá 100% bavlněný satén, což zaručuje maximální pohodlí, příjemný pocit doteku na kůži a dokonalou prodyšnost.

HIP Gimari – s mandalovým vzorem

Pokud máte rádi hravé vzory, nová kolekce Povlečení HIP s mandalovým motivem Gimari je přesně pro vás. Hrají si zde odstíny modré, hnědé a krémové, všude jsou roztomilé mandaly a kroužky, které ve vás způsobí pocit radosti a lehkosti. Všechny díly povlepové soupravy jsou kvalitně prošité a vyrobeny v rozměrech, které si zamilujete – například povlečení na přikrývku a polštáře má 240 x 200 cm, takže se do něj budete moci úplně zahalit.

Pro koho je Povlečení HIP určeno?

Povlečení HIP je skvělou volbou pro ty, kteří si potrpí na kvalitní a pohodlný spánek. Pokud chcete načerpat energii a dobře se vyspat, byla by škoda, kdybyste tuto značku minuli. Chcete-li mít doma stylové a moderní povlečení, které svou kvalitou a krásou přidá vášni na vaše romantické chvíle, zvolte Povlečení HIP s mandalovým motivem Gimari.

Odkaz na produkt

Na produktové stránky povlečení HIP Gimari odkazujeme zde: https://www.bestnabytek.cz/produkt/povleceni-hip-gimari-240-x-200-cm

Na závěr

To nejlepší na Povlečení HIP je nutné říci do konce – kromě toho, že v této značce získáte kvalitní výrobek s překrásným motivem, jistě si na něm oblíbíte i snadnou údržbu. Povlečení lze prát v pračce při teplotě do 40 °C a sušit na vlhkém prádle. Už žádné suché či rozmačkané povlečení, ale dokonalá postel vždy podle vašich představ.

Povlečení HIP Gimari 240 x 200 cm

Skvělá volba pro kvalitní a pohodlný spánek

Povlečení HIP Gimari Mandala

Hravé mandaly vás nabijí energií na celý den

Povlečení HIP Gimari na posteli

Povlečení na postel s mandalovým motivem Gimari