Rubriky
Jitka

Jasný výběr: Žlutá sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh

Využíváte obývací pokoj nejen pro setkání s přáteli, ale i jako případný pokoj pro hosty? Seznamte se s pohovkou York od Cosmopolitan design. Během chvíle ji můžete rozložit a vytvořit tak místo na spaní. Je prostorná a díky jednoduchému designu ji sladíte téměř s každým interiérem.

Žlutá rohová pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh

Rozkladací pohovka v moderním stylu

Pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh je vynikající volbou pro ty, kteří hledají stylový kousek nábytku pro svůj domov. Je vyrobena ze kvalitních a odolných materiálů, díky kterým slouží mnoho let. Sametový povrch s moderními vstupy dává pohovce příjemný a vlídný vzhled. Rozkládací mechanismus je rychlý a snadno ovladatelný. Po rozložení se pohovka přemění v pohodlné lůžko.

Nyní můžete získat kvalitní, moderní, sametovou rohovou pohovku za velmi přijatelnou cenu.

Odolný a praktický materiál

Pohovka má pevný sametový povrch odolný proti oděrkám, který je ale jemný a příjemný na dotek. Díky povrchovému ošetření technikou LiquidBlocked se žádná rozlitá tekutina nevsákne dovnitř. Zůstane pouze na povrchu a vy ji tak můžete během chvíle vysušit. Proto se můžete bavit s přáteli i během oslav bez obav z následků a nehod.

Pohodlný odpočinek

Tato sametová rohová pohovka nabízí prostor pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Navíc může být snadno přeměněná na místnost na spaní, když se rozhodnete přivítat hosty. Velké polštáře poskytují nádhernou podporu těla, takže můžete bez problémů využít každý úhel pohovky. Balení obsahuje 7 dekorativních polštářů, což z ní činí skutečně praktickou pohovku pro všechny příležitosti.

Zakoupíte výhodně online

Pohovku Cosmopolitan Design York, levý roh, si můžete objednat pohodlně a bezpečně přímo na webových stránkách společnosti Nábytekproživot.cz: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/zluta-sametova-rozkladaci-rohova-pohovka-cosmopolitan-design-york-levy-roh.

Žlutá sametová rozkládací pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh

S výhodnými cenami, rychlým doručením a nesrovnatelnou kvalitou se společnost Nábytekproživot.cz řadí mezi neomylné prodejce nábytku v České republice. Zaměřuje se na zákazníky, kteří oceňují kvalitu, design a vysokou funkčnost.